נגן וידאו

מכון מכ"ם | המרכז לייעוץ והכוונה תעסוקתית

מכון מכ”ם הוא חטיבת הייעוץ תעסוקתי של “קריירה 21” – שמפתחת מודלים חדשניים, מקצועיים ואפקטיביים לצמצום פערים בקרב אוכלוסיות מהפריפריה החברתית בישראל.

המכון הוקם כדי לסייע ולייעץ למחפשי תעסוקה, באמצעות מציאת ומיצוי מלוא הפוטנציאל האישי הייחודי לכל אדם. בדרך זו, המכון מסייע להשתלב בשוק העבודה, בעבודות ובתפקידים מתאימים – בעזרת תהליך של אבחון, ייעוץ, הכוונה ופיתוח קריירה המותאמים במיוחד לעולם החרדי והדתי, לצרכיו וערכיו. 

מקצועיות, ליווי אישי, הכלה והקשבה לצורכי המתייעצים, לצד מומחיות בעולם התעסוקה, הן אבני הדרך לפי תפיסת המכון. 

בין אם מדובר באלו אשר נמצאים בתחילת דרכם בעולם התעסוקה, או עובדים אשר מבקשים להתקדם ולהתפתח במקום עבודתם, ואף עובדים ותיקים אשר מבקשים לפתח קריירה שניה, מכון מכ”ם הוא המקום להצמיח את היכולות המתאימות והנדרשות כדי להציב יעדים מבטיחים ומטרות קריירה – ולהשיגם. 

תהליך העבודה שאנו מציעים מלווה על-ידי פסיכולוגים תעסוקתיים, אשר יודעים לתת מענה ופתרונות הן ברמה המקצועית – מתוך הבנה והכרה של עולם התעסוקה המודרני, לצד תכונות ונטיות אישיות – ומתוך היכרות מעמיקה עם מאפייני הנפש והאדם. 

מכון מכ”ם הוא חממה לפיתוח ומיצוי הפוטנציאל
שלך בעולם התעסוקה החדש והמתפתח!

השותפים שלנו
הכירו את צוות
המומחים שלנו

צוות מכון מכ”ם הוא צוות בוטיק איכותי הכולל פסיכולוגים ופסיכולוגיות מומחים ובהתמחות תעסוקתית, בעלי הכשרה, מומחיות וניסיון רב בעבודה עם האוכלוסייה החרדית והדתית. הצוות שלנו נמצא כאן עבורכם לחבר את היכולות, השאיפות והחלומות שלכם לעולם התעסוקה תוך היכרות מעמיקה עם אישיותכם והאתגרים האישיים והחברתיים שלפניכם.

כמה מרוויח עורך דין?  מהי ההכשרה של פסיכולוג?  מה מהנדס אלקטרוניקה עושה ביומיום?

בואו לבקר בעמוד המקצועות שלנו