ניהול קריירה

איך מתקדמים לתפקיד הבא במקום העבודה? אנו במכון מכ”ם מזמינים אתכם להיחשף לדרך לבניית קריירה מוצלחת – במסלול ניהול קריירה. במסלול זה יעמדו לרשותכם צוות פסיכולוגיים תעסוקתיים המתמחים בייעוץ לקריירה, כמו גם ארגז כלים לבחינת התפתחותה והתקדמותה של הקריירה שלכם.

שלב האבחון

בשלב הראשון, נייצר יחד אפיון הכולל את הכישורים הקיימים, הנטיות התעסוקתיות, הצרכים ומאפייני האישיות השונים. אפיון זה יאפשר לנו לאתר נקודות חוזקה שיסייעו לקריירה להתקדם, לצד איתור נקודות תורפה וחסמים מעכבים – שאת השפעתם נלמד לצמצם.

שלב הייעוץ

לאחר ששלב האבחון הסתיים, ניכנס לתהליך של דיוק – נבין בדיוק לאן הנועץ מבקש לשאוף, ונציע כלים לחידוד החזון והמטרות מהקריירה הרצויה, כמו גם כלים לשיפור וחיזוק מיומנויות תעסוקה רלוונטיות.

שלב קבלת ההחלטות

בשלב זה נסקור את ההצעות המתאימות ביותר ונשים דגש על קבלת החלטה הנשענת על כל התובנות משלב האבחון ושלב הייעוץ.

שאלות נפוצות

טיפול מעמיק הנדרש בעת אתגרים תעסוקתיים משמעותיים כגון שינוי מקצועי, נסיבות חיים מסוימות ועוד.
כחלק מהשירות נוכל לסייע לך לבחור את התהליך המתאים, המדויק והאפקטיבי ביותר עבורך בשיחה טלפונית עם צוות מכ”ם ו/או לאחר פגישה ראשונה עם הפסיכולוג/ית.
ישנם תהליכים רבים אפשריים כאשר הבולטים מבין סוגי התהליכים הם:
1. תהליך הוליסטי מעמיק: כולל שלושה מפגשי ייעוץ עם פסיכולוג תעסוקתי ואבחונים פסיכוטכניים ואישיותיים. אופן התהליך הוא: פגישת היכרות, לאחר מכן מתבצע האבחון, פגישה שניה בה עוסקים בעיבוד של תוצאות האבחון ופגישה שלישית הכוללת סיכום וקבלת החלטות.
2. תהליך ממוקד: כולל פגישה אחת עם פסיכולוג ואבחון פסיכוטכני.
3. פגישה יחידנית עם פסיכולוג ללא אבחון
השירותים הנוספים במכון כוללים בין היתר סדנאות שונות בתחומי תעסוקה וקריירה לקהלי יעד מגוונים וכן תהליכים מותאמים אישית.
עלות השירותים משתנה בהתאם לצורך. מנעד השירותים נע בין עלות ממוקדת לעלויות גבוהות יותר במידה והשירות כולל מספר רב של פגישות.
הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי בכך שאצלנו הייעוץ מועבר ע”י פסיכולוג/ית תעסוקתי בשונה ממקומות אחרים. זהו הבדל משמעותי ביותר. הפסיכולוג יכיר אותך בצורה הוליסטית ומקיפה, הוא מבין את נפש האדם, מאפייני אישיות, מוטיבציות, אתגרים חברתיים, חסמים ועוד, לעומת מסלולים אחרים אשר בעיקר חושפים את היכולות הקוגניטיביות שלך ואת מקצועות הקיימים בשוק ובכך תם תפקידם. בנוסף, צברנו מומחיות ייחודית בעבודה והיכרות עם המגזר החרדי/דתי. פגישות הייעוץ והאבחונים מותאמי אוכלוסיה ללא פשרה על מקצועיות וחדשנות.
בוודאי! צוות הפסיכולוגים שלנו מעודכן ומתעדכן באופן שוטף במגמות/מקצועות/מכללות והלימודים השונים הקיימים בשוק התעסוקה. על ידי חשיבה והחלטה משותפת נפנה אותך למקצוע המתאים ביותר עבורך.
ברור! הייעוץ כולל התאמה ומידע אודות מקצועות ותחומים שונים. כמובן שאם אינך מעוניין/ת בלימודים אקדמיים הפסיכולוג/ית יתמקדו בהתאמה של מקצוע אחר (תעודה, קורס וכדומה) או בדרך ההשתלבות הנכונה בעולם התעסוקה.
שירות המתמקד בהיבטים של פיתוח מקצועי, תכנית לניהול הקריירה, עבודה על פיתוח מיומנויות וכישורים ועוד. התהליך מתאים לנמצאים בשלבים שונים בעולם העבודה או לקראת השתלבות בתעסוקה.
בוודאי! המכון מציע שירותים של ניהול ופיתוח קריירה, פיתוח כישורים ומיומנויות, הכנה לקראת מעבר בין תפקידים ועוד. מוזמנ/ת ליצור קשר ונסייע לך.

מרכז הידע | מאמרים וכתבות שעשויים לעניין אתכם

אנחנו כאן כדי לתת לכם מענה מקצועי באמצעות תהליך עמוק הכולל אבחון כישורים, נטיות תעסוקתיות, ערכים ומאפיינים אישיים. התהליך נשען על שירותי ייעוץ פסיכולוגיים תעסוקתיים כדי לסייע בבחירת מקצוע מתאים ופיתוח קריירה מוצלחת.
קודם
הבא

צור קשר

באיזה נושא מדובר?

ממליצים עלינו

כמה מרוויח עורך דין?  מהי ההכשרה של פסיכולוג?  מה מהנדס אלקטרוניקה עושה ביומיום?

בואו לבקר בעמוד המקצועות שלנו